FRAKTAL OTOMASYON

En Zorlu Koşullarda Optimum Çözümler

2019 Yılında endüstriyel otomasyon sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin gerçekleştirilmesi,geliştirilmesi için ilk şahıs şirketi olarak kurulan otomasyon firmamız,hızlı ilerlememiz sayeisnde 2020 yılında limitet şirketine geçiş yaptı.

Misyonumuz
  • Fraktal otomasyon olarak,müşterimiz odaklı bir yaklaşın doğrultusunda,teknoloji tecrübe ve uzmanlık ile bir araya getirerek, müşterimizin taleplerine doğru yerde, doğru zamanda en iyi şekilde çözüm bulmak adına bir firma olma gayesi taşımaktır.
  • Etik değerlere uygun bir anlayış ile çalışarak mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak ve işbirliği her yönden başarıya ulaşmaktır.
Vizyonumuz
  • Endüstriyel otomasyon olarak birçok alanda gerçekleştireceğimiz projelerle içinde bulunduğumuz sektörde referans alınan bir firma olabilmektir.
  • Ayrıca müşterilerimizin verimini arttırmaya yönelik çalışmalar sağlamak ve kazançlarını arttırmaktır.

Ürün Satış

Dünyaca kabul görmüş elektrik, elektronik otomasyon ve mekanik ürünlerinin bayiliğini yürütüyoruz. Bu markalarla müşterilerimizi buluşturuyor ve kalıcı çözümler sunuyoruz.

Tecrübeli Ekibimiz

Sektörde yılların tecrübesine sahip ekibimizle elektrik, elektronik, otomasyon ve mekanik alanında geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz.

Sunduğumuz Hizmetler

Müşterilerimizin sistem ihtiyaçlarını analiz edip tesislerin ihtiyacı olan endüstriyel elektrik, elektronik ve mekanik malzemeleri uygun fiyatlarla onlarla buluşturuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Firma olarak 7/24 kesintisiz müşteri memnuniyeti ilkesini prensip edinerek, siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Sektörler

Sektörler

Metal Ambalaj Sektörü

Daha akıllı ve daha uygun maliyetli makine üretmek ciddi bir uzmanlık ister. Endüstri 4.0 ve IoT çözümlerimiz sizlere optimum çözüm sunar.

Kimya Sektörü

Kimya sektöründe bizler de varız ! Uzman kadromuz ve tecrübelerimize dayanarak sizlere Kimya sektöründe hizmet vermekten gurur duyarız.

Gıda Sektörü

Gıda sektöründe yapmış olduğumuz ve vermiş olduğumuz hizmetlere ulaşabilirsiniz. Siz müşterilimize Gıda sektörüyle alakalı iş süreçlerinizde destek vermek için varız.

Tekstil Sektörü

Kumaş Baskı Makinası Otomasyonu, İç Sarım ve Kumaş Sarma Uygulaması, Kumaş Metraj, Uygulamasıİplik Sarma ve İplik Büküm Makinası Otomasyonu, Dar Dokuma Makine Otomasyonu, Kumaş Transfer Baskı Makine Otomasyonu olmak üzere Tekstil sektöründe hizmetler vermekteyiz.

Otomotiv Sektörü

Otomativ sektöründe sunmuş olduğumuz hizmetlere göz atarak , bu alanda neler yaptığımıza ulaşabilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Tarım Sektörü

Tarım sektöründe bir çok alanda ve bir çok firmayla çalışmaktayız. Bu sektörde deneyimlerimiz doğrultusunda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

;
İletişim

İletİşİm

Adres:

Esentepe Mahallesi Muhtarhasankula Sokak No:27/A Fraktal Otomasyon
Karacabey/BURSA, 16700 Türkiye

Mail:

info@fraktalotomasyon.com
satis@fraktalotomasyon.com

İletişim Hattı:

05424502586
05424502582